Sprzątanie klatek Wrocław, czyli przestrzeń wspólna w czystości

Sprzątanie klatek Wrocław, czyli przestrzeń wspólna w czystości

Klatki schodowe to miejsce, do którego wchodzimy bezpośrednio z dworu. Bardzo często mieszkańcy już tutaj zaczynają trzepać buty z nadmiaru śniegu czy piachu. Co więcej, najczęściej nie traktują tego miejsca jak swojej własnej przestrzeni, o którą powinni dbać. To wszystko prowadzi do szybkiego gromadzenia się brudu w częściach wspólnych nieruchomości. Najlepszym sposobem na utrzymanie wspólnej przestrzeni w czystości, jest zgłoszenie się do profesjonalnej firmy sprzątającej. Nikt nie zadba o to miejsce tak dobrze jak oni! Przekonaj się sam – sprzątanie klatek Wrocław.

Jak zamówić profesjonalną usługę – sprzątanie klatek Wrocław?

Gdy zdecydujemy się na konkretną firmę, warto sprawdzić, w jaki sposób możemy się z nią skontaktować. Sposoby zamawiania usługi mogą się nieco różnić między firmami. Najczęściej jednak, możemy spotkać się z kontaktem za pomocą telefonu komórkowego. Ta opcja jest jedną z najszybszych, gdyż możemy od razu poprosić o wycenę, a także poznać zakres prac danej firmy. Często możemy spotkać się również z zamawianiem usługi za pomocą formularza online, w którym podajemy swój adres e-mail, a także bezpośrednio pisząc maila.

Jak odróżnić dobrą firmę sprzątającą?

Dobra firma to taka, która kompleksowo zajmuje się przestrzenią. Mówiąc prościej, wykonuje cały zakres prac od A do Z. W przypadku klatek schodowych, nie będzie to jedynie umycie podłóg, lecz także zadbanie o roślinność, skrzynki na listy czy klamki od drzwi wejściowych. Co więcej, warto zwrócić uwagę na doświadczenie danego usługodawcy. Najlepiej jak zespół sprzątający jest odpowiednio przygotowany na wszelkiego rodzaju sytuacje kryzysowe. Dodatkowo możemy zwrócić uwagę na to, jakim sprzętem dysponuje. Może się to okazać ważne, gdyż środki powinny być bezpieczne nie tylko dla ludzi, lecz także dla zwierząt.

Jakie prace wykona dla nas firma sprzątająca?

Tak jak w przypadku zamawiania jakiejkolwiek innej usługi, również tutaj, jej zakres może się nieco różnić w poszczególnych firmach. Dlatego przyjrzyjmy się jednej z wrocławskich firm – Cleanhub. Wśród zadań, które firma może wykonać, nie może zabraknąć podstawowych prac, takich jak: mycie podłóg i schodów oraz mycie okien. Oczywiście z wykorzystaniem bezpiecznych i dobrze czyszczących środków. W zakres pracy tego usługodawcy, wliczamy również dbanie o takie przedmioty jak: tablice ogłoszeń, oświetlenie czy kosze na śmieci. Co więcej, pod stałą opieką będą również kwiaty oraz inne elementy dekoracyjne np. obrazy. Dodatkowo nie zabraknie profesjonalnego dezynfekowania przestrzeni, w tym domofonów, klamek czy poręczy, które zbierają najwięcej zarazków. W ramach współpracy, firma może również zadbać o czystość całego osiedla, a także wykonać zdania dodatkowe, zlecone przez klienta.

Dodaj komentarz