Pracownicy Ukraina – ludzie, których szukasz do rozwoju Twojej firmy

Pracownicy Ukraina – ludzie, których szukasz do rozwoju Twojej firmy

Odpowiednia liczba wykwalifikowanych pracowników, którzy starają się rzetelnie wykonywać powierzone obowiązki służbowe, jest istotne dla rozwoju biznesu. Firmy zajmujące się cateringiem, sprzątaniem lub masową produkcją nie mogą pozwolić sobie na przestój spowodowany brakami dodatkowych rąk do pracy.

Niestety, coraz mniej Polaków chce podejmować się tego typu prac. Jako obywatele Polski staliśmy się bardziej wybredni, przez co trudniej obsadzić stanowiska firm zajmujących się produkcją na masową skalę. Jak zatem uzupełnić braki pracowników w wielkiej firmie? Pracownicy Ukraina. To odpowiedź na Twoje pytanie.

Brakuje Ci pracowników i masz dość zamieszczania ogłoszeń o ich poszukiwaniu?

Braki pracowników potrafią dać o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie. Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą wyzwaniem dla firm zajmujących się cateringiem. To dlatego, że spora część przedsiębiorców organizuje firmowe Wigilie oraz imprezy sylwestrowe dla swoich pracowników. A jak wiadomo, tego typu imprezy okolicznościowe wymagają wielkich przygotowań. Nadchodzące święta będą także wyzwaniem dla firm zajmujących się magazynowaniem i dostarczaniem przedświątecznych przesyłek.

W nadchodzącym okresie mało kto może pozwolić sobie na braku pracowników w firmach cateringowych oraz magazynowych. Zamiast więc tracić czas i nerwy na samodzielne poszukiwanie dodatkowych rąk do pracy, warto skorzystać z pomocy firm zajmujących się zatrudnianiem pracowników z Ukrainy. Dzięki firmie Flambir dużo szybciej znajdziesz odpowiednich ludzi, którymi obsadzisz firmowe wakaty. Wystarczy, że zgłosisz się do pośredniczącej agencji, której opowiesz o specyfice pracy i oczekiwaniach wobec potencjalnego pracownika, a znajdziesz odpowiednich ludzi, którzy przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.

Pracownicy Ukraina – dlaczego warto zatrudniać pracowników ze Wschodu?

Polacy coraz częściej ubiegają się o dużo wyższe stanowiska niż jeszcze kilka lat temu. W efekcie firmy zajmujące się produkcją, sprzątaniem, cateringiem, magazynowaniem itp. posiadają więcej wakatów, które trudno jest w pełni obsadzić. Jeśli już uda się to zrobić, to z reguły pracownicy nie przykładają się należycie do swojej pracy, za mało się starają i nie angażują.

W takiej sytuacji warto zatrudnić pracowników z Ukrainy, którzy chętnie podejmują się każdej pracy i angażują w powierzone zadania. Pracownicy ze Wschodu to dobra alternatywa, ponieważ chętnie pracują w systemie wielozmianowym. Z reguły nawet zostawanie w pracy na nocną zmianę nie stanowi dla nich większego problemu.

Dodaj komentarz