Zaproszenie na spotkanie z dietetykiem w Lublinie

Zaproszenie na spotkanie z dietetykiem w Lublinie

Zapraszam do mojego gabinetu mieszczącego się w Lublinie na osiedlu Botanik przy ul. Tarasowej 4 lokal 8Jestem dietetykiem w Lublinie. Przykładam szczególna wagę do tego aby moje Klientki dostarczały swoim organizmom jak najwięcej wartości odżywczych. Jestem zdania, że organizm prawidłowo odżywiony jest zdrowy, wygląda młodziej i lepiej radzi sobie z codziennymi problemami takimi jak smog, toksyny czy wirusy. Lubię zarażać swoim entuzjazmem i zamiłowaniem do zdrowego stylu życia moje Klientki. Na wizytę zapraszam do mojej poradni dietetycznej Dietetyk Lublin. .

Najskuteczniejszą metodą na trwałą utratę wagi jest zmiana nawyków żywieniowych. Powinna ona być przede wszystkim być spokojna, powolna i dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zmianę nawyków żywieniowych należy wprowadzać stopniowo, uczyć się zdrowego komoponowania i przyżądzania posiłków, odpowiedniego dobierania półproduktów i produktów oraz łączenia ich ze sobą. Należy również zaplanować jak często i w jakich ilościach będziemy pozwalać sobie na drobne przyjmeności. Jeżeli zrobimy to w sposób przemyślany i  zaplanowany, nie spowoduje niepotrzebnych wyrzutów sumienia i nie doprowadzi do załamania podczas stosowania diety. Prawidłowe odżywianie na co dzień pomaga pacjenton uregulować metabolizm, zapewnia dostarczenie potrzebnych ilości witamin i składników mineralnych oraz dobre ogólne samopoczucie. Jaki z tego wniosek? Dajcie sobie spokój z dietami cud! Postawcie na trwałą zmianę nawyków żywieniowych i cieszcie się dobrym zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Na wizycie porozmawiamy o Twoim odżywianiu,  sprawdzę skład Twojego ciała na analizatorze i zdecydujemy jaka dieta jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Po wizycie dostarczę Ci najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb jadłospis. Podczas korzystania z diety będziemy w ciągłym kontakcie. Będę Cię wspierać i motywować oraz rozwiewać wszystkie wątpliwości. Po zakończeniu diety podpowiem Ci jak odżywiać się aby utrzymać osiągniętą wagę i kontynuować zdrowe nawyki żywieniowe

 

Największą satysfakcję sprawia mi praca z osobami chorującymi na insulinooporność i choroby tarczycy, w tym chorobę Hashimoto. Klientki, z którymi pracuję , przed wizytą są często  zmęczone, w depresji, bez sił do życia i na dodatek nie lubiące swojego ciała.  Przez długi czas pracy z tą grupą osób zaobserwowałam jaka dokładnie kompozycja diety przynosi najlepsze rezultaty. Uwielbiam obserwować, jak moje Klientki budzą się znów do życia, obniżają wagę, nabierają energii do codziennego życia, stają się pewniejsze siebie i realizują swoje plany i pasje. W tym celu stworzyłam osobny serwis poświęcony osobom chorym na Hashimoto Dieta w Hashimoto, gdzie jest możliwość zakupu diet ułożonych dla osób chorujących na Hashimoto oraz zamówienia diety indywidualnie skrojonej.

Dodaj komentarz